Original Tech2 HP vs. Tech2 made in China

За всички дискусии относно бордовата диагностика Tech II.

Original Tech2 HP vs. Tech2 made in China

Мнениеот saabman » Вто Фев 16, 2016 10:29 am

Най после , след почти 2 години работа с китайския боклук Тех2 се сдобих с оригинален такъв

първо впечетление, ми двата уреда по отношение на изработка и използвани материали

както и качеството на вложената електроника, нямат абсолютно нищо общо

тъй като купих целия пакет, сега мога да свържа Теха с компютъра и да ползвам СПС, ТИС

веднага имам въпрос, мога ли от СПС да кача файл на Аеро на Теха и да го запиша през ОБД2 буксата на кола която не е Аеро :?:

ако може, чудесно......само дето нямам ТИС за СААБ имам за Опел, някаква идея от къде да си купя ТИС2000 СААБ :?:

цената на оргинала на старо е 3 пъти повече от чисто нов китайски Тех

ето снимки
Прикачени файлове
DSCF3300.JPG
DSCF3300.JPG (190.21 KiB) Прегледано 652 пъти
DSCF3301.JPG
DSCF3301.JPG (211.32 KiB) Прегледано 652 пъти
Аватар
saabman
Биричка
Биричка

Re: Original Tech2 HP vs. Tech2 made in China

Мнениеот NIK » Вто Фев 16, 2016 6:03 pm

Двата теха се произвеждат в Китай няма разлика там се намира базата на фирмата колкото до програмите в Немския ebay има една Полска фирма ги продава нови като години по 23 до 25 евро мога да ти пратя линк.
NIK

Мнениеот saabman » Вто Фев 16, 2016 6:40 pm

незнам кое къде се произвежда, ма нямат нищо общо двата Теха

че даже и неща открих който по време на работа се различават :!:
Аватар
saabman
Биричка
Биричка

Мнениеот NIK » Сря Фев 17, 2016 4:35 am

На едно място се правят работил съм и със двата знам за съществените разлики същите има и при картите тънки и дебели както и програмите тис.
NIK

Мнениеот freaktattoo » Пет Фев 19, 2016 9:42 am

Оригиналния има 3 варианта производител Бош Ветроникс, Хюлет Пакард и още някой, не се сещам. Китайския има сигурно 1000 варианта. Работил съм и с оригинален, и с китайски. Разглабял съм и съм разглеждал разликите, определено е различно качество. Но до момента 2 години интензивна употреба китаеца работи и няма несвършена задача. Относно ТИС изтегли от нета, има такива с пач на хардуерния ключ. Но ще трябва на друга операционна система да го ползваш, не при опелския, влизат в конфликт. Според мен няма да ти позволи да налееш аеро софтуер, понеже теха взема данни каква е колата и програмата сама избира файла подходящ за нея.
Изображение+Изображение=Изображение
Аватар
freaktattoo
Биричка
Биричка

Мнениеот NIK » Пет Фев 19, 2016 4:49 pm

За тиса Илчо е прав двата заедно на един комп не става както и Опелския тис има три различни версий който по между си се карат точно заради тях вече имам 5 лаптопа.
NIK

Назад към Tech II Workshop