9-3 Aero V6 SportCombi търси нов дом и някой да го обича

Всички изтекли обяви.

Re: 9-3 Aero V6 SportCombi търси нов дом и някой да го обича

Мнениеот DrakonSSon » 30 Окт 2016, 13:51

И аз съм си го мислил, че може да е същия, но след като знам, че е с много зверски софтуер все си мисля че може и да е барано и по хардуера
Сааб за мен не е само една кола, тя ми помогна да се запозная с приятел, тя ме накара да заобичам автомобилите и свободата която те ни дават!
Не е важно дали караш Сааб, важно е той да е в сърцето ти и да вярваш в неговата философия... :)
Аватар
DrakonSSon

пилот на: 9-5 SE MY 1998 2.0t 150 к.с.+

Мнениеот emo75 » 30 Окт 2016, 15:02

:offtopic: Стоковият виген поне в началото не мисля, че се отличава особено от аеро версията на 2.3 т - мицубиши турбина и пълно покритие с конските сили на първите ръчки аеро 9-5. Мисля така и, защото по принцип сааб на основата на един двигател са правили по няколко разновидности с възможност за лесно надграждане.

Но все пак това са ми само догадки.
бивш пилот на аеро 9-5
Аватар
emo75

пилот на: ex-aero 9-5

Мнениеот TexasAero » 20 Дек 2016, 11:09

Относно Viggen-a... Преди повече от 10 години карах един такъв за няколко дена. Това преживяване не мога да го забравя и до ден днешен. Тая кола не е нито най-мощната, нито най-красивата, НО определено е НАЙ-ВЪЛНУВАЩАТА, която някога съм карал. Ако има фактор "брой усмивки на километър", то Viggen-a печели с огромна преднина пред всичко останало на пътя.
Аватар
TexasAero

пилот на: No jet yet...

Предишна

Назад към Изтекли обяви