БЕНЗИН VS ДИЗЕЛ

Това е мястото за всички спамове, не подходящи мнения, теми и други...

Re: БЕНЗИН VS ДИЗЕЛ

Мнениеот NIK » 19 Май 2017, 05:29

На кратко казано тема изобщо не я прочитам нямам интерес да пиша в нея съсздадена е заради желание на потребител.Влизам веднъж за проверка изписани 4 страници най от долу единствения жив 3,0 дизел драснах някой ред за майтапа.Следващо влизане ме карате да чета обиди на мъжественост не свързани със темата не е подходящо на мъже със семейства да се карат.Заглавието на Дракончето е свободно да спорите като това е редно да го правите със добрия тон не със нападки.

Моето мнение по темата.
Дизела е за хора обичащи икономията и бавното каране(да изпреварват на ниски обороти) и тресенето на волана на празен ход.Основни замърсители на околната среда доказано от учени.
Замърсяването от дизеловите автомобили, камиони и автобуси в света е с повече от 50 процента по-голямо, отколкото показваха лабораторните тестове, съобщи Асошиейтед прес, цитирана от БТА.
Това допълнително замърсяване означава още 38 000 смъртни случаи заради саждите и смога през 2015 г.
Бензин за хора обичащи високите обороти и спортното каране както и въртенето на гуми със пърдящи голфаджийски гърнета.Тез мъжкари щото са върли фенове на горивото слагат газ щото видиш ли много е скъпо на бензин при разход 13 и нагоре.Така наречените мъжкари автоматично стават по стиснати и от дизелджийте но за сметка на тях пазят околната среда ,която на Българина му е през оная работа. :welcome: в реалноста на вечния спор бензин или дизел където всеки е прав само природата страда.
Цяла Бълагрия се напълни със Поп КРЪСТЬОВЦИ дяконе.
OT ДОБЪР ПРИЯТЕЛ СТАВА САМО ДОБЪР ПРЕДАТЕЛ
КРИЛА ИМАT ТИЯ ДЕТО СЪРЦЕТО ИМ ИСКА ДА ЛЕТИ - Николай Хайтов
NIK

Мнениеот unknownid » 19 Май 2017, 07:12

Нещо не ми стана ясно:
Сега имайки дизел съм ..п*раст. Даже бих казал гей, щот е от по-хубавите дизели :-)))
Ако си купя и турбо бензин (както и обмислям):
- ще стана ли мнооо голям фен, ако е преди 2000г?
- ако е след 2000 какъв ще ми е статута - Сааб фен или Опел фен?
- ще стана ли фен-п*раст щот имам и дизел?
- в кой форум ще ме приемат, щото гледам и отцепници има вече? (Оставка!)
- ..... и за още глупости се сещам....

Момчета, тая тема си е за коша. Отваряйки такъв спор всеки има какво да каже/напише, гледайки от неговата камбанария.
Важното е да сме живи и здрави, и да се поздравяваме по пътя, без значение има или няма пушек отзад.
SAAB 9-3 SportCombi MY'06 Vector 1.9TiD Auto
Аватар
unknownid

Мнениеот DrakonSSon » 19 Май 2017, 10:31

Снощи бях на работа и само четях, реших да не коментирам и да видя до къде ще ми стигнете, амиии изненадахте ме...
Аз се смятам за фен на марката, от 13 годишен, дори преди да видя Сааб на живо бях вече влюбен в таи марка(преди това не се интересувах от коли даже, само се заглеждах по Волво и някой модели на Митцобиши), но това е друга тема...
Не мисля, че си ген ако не си турбо бензин, аз някога бях с такава но за сметка на това 900ог, не смятам дори, че ако нямаш Сааб не си фен на Сааб...
Карал съм 2-3 коли м/ж двата Сааб-а но всеки ден влизах в СаабсЮнайтед и др такива сайтове, имах поне 2-3 тениски с грифон и винаги когато видех макетче на Сааб се купуваше дори да нямам пари...
Това за мен е да си фен, а не да имаш примерно 9-3ТХ или 9-5НГ(давам ги за пример като по-редки модели) и да казваш фен съм а да говориш глупости за марката(има едни човек който не е сред този форум, който уж се изкара по-голям фен а не знае елементарни неща за марката...)
Много се разписах и аз :lol: сега към същината на темата, ще се опитам да я разчистя и да остане само полезното всичко друго в коша, не защото не уважавам мненията ви а просто защото искам полезното да е с приоритет!

ПС-Не искам да нападам колегата с 3,0 дизел, радвам се че неговият му служи добре и безпроблемно, но колкото и да пише, не може да ме обеди, че всичко се свежда да редовна смяна на масло, този двг си е с конструктивни проблеми и това не го казваме само ние в БГ!
Сааб за мен не е само една кола, тя ми помогна да се запозная с приятел, тя ме накара да заобичам автомобилите и свободата която те ни дават!
Не е важно дали караш Сааб, важно е той да е в сърцето ти и да вярваш в неговата философия... :)
Аватар
DrakonSSon

пилот на: 9-5 SE MY 1998 2.0t 150 к.с.+

Мнениеот ivied » 21 Май 2017, 19:43

Споко... Темата не е за ключ според мен, щото може и по същество...
+/- за / против винаги ще има...
Но и джентълменския тон е за предпочитане, дори и да не е с хумор от този род...

P.S. Само да допълня, че се сетих, има новина от тази седмица:
Machinae написа:Аз акъл не ти давам, още не са измислили технологията за наливане на данни в нечия тимберица.

И по това вече се работи, Мъск създателя не Тесла вече има не само технолгия, а работещи, т.е. годни за производство чипове и ще се предлагат я на властите :milicia: , я на пазара :$: :rulez: , за вграждане в главата/киферицата :mrgreen: ама съвсем сериозно
Последна промяна ivied на 21 Май 2017, 19:55, променена общо 1 път
Не карайте колата си с по-голяма скорост, от тази с която лети вашия ангел-хранител!
Аватар
ivied

Мнениеот DrakonSSon » 21 Май 2017, 19:53

Нарочно не съм заключил кошчето, но по точи начин не мисля че е добре да продължава темата... :popa:
Сааб за мен не е само една кола, тя ми помогна да се запозная с приятел, тя ме накара да заобичам автомобилите и свободата която те ни дават!
Не е важно дали караш Сааб, важно е той да е в сърцето ти и да вярваш в неговата философия... :)
Аватар
DrakonSSon

пилот на: 9-5 SE MY 1998 2.0t 150 к.с.+

Мнениеот ivied » 21 Май 2017, 19:54

Прояви "широта на взора"... остави едно дърво да си расте, дори и да се пикае на него/до/около... :mrgreen:
Не карайте колата си с по-голяма скорост, от тази с която лети вашия ангел-хранител!
Аватар
ivied

Предишна

Назад към Кошче