Стига сте си дърпали колите за тръбата на хидравликата

Въпроси и отговори, свързани с общо технически идеи и проблеми на всички модели. Избор на сервиз, подобряване на аудио системи и т.н.

Модератори: DrakonSSon, NIK, WhitePower, fory79

Re: Стига сте си дърпали колите за тръбата на хидравликата

Мнениеот DrakonSSon » 08 Фев 2017, 16:49

хаха Ник предлагам да им я боядиаваш в червено, че това стана масово явление :cry: :lol:
Сааб за мен не е само една кола, тя ми помогна да се запозная с приятел, тя ме накара да заобичам автомобилите и свободата която те ни дават!
Не е важно дали караш Сааб, важно е той да е в сърцето ти и да вярваш в неговата философия... :)
Аватар
DrakonSSon

пилот на: 9-5 SE MY 1998 2.0t 150 к.с.+

Мнениеот fory79 » 26 Фев 2017, 00:06

Явно няма да се промени скоро! Чувството да закачиш въжето за теглене на тръбата за хидравликата е по-голямо отколкото да погледнеш, че има и достатъчно дебело и надеждно ухо за теглене под нея. :cry:
Накрая пак :nik07:
П.П. Това с боята е много добра идея.
Saab 900-2.3i Automatic + hirsh & 9-5 2000T Automatic by WhitePower
LZ 2 HZB Изображение Изображение
Аватар
fory79

Мнениеот DrakonSSon » 26 Фев 2017, 20:01

Моята наскоро я дърпах, попаднах в една гадна глина ама си навих халката и всичко беше ОК, не знам защо повечето хора си правят такива експерименти :roll:
Сааб за мен не е само една кола, тя ми помогна да се запозная с приятел, тя ме накара да заобичам автомобилите и свободата която те ни дават!
Не е важно дали караш Сааб, важно е той да е в сърцето ти и да вярваш в неговата философия... :)
Аватар
DrakonSSon

Мнениеот jungleraver » 26 Фев 2017, 20:17

ЪЪ а знаете ли каква изненада е да отворите капачката на куката, и вътре нито да има кука, нито да има къде да се завие, и това на 30-тина км от София, вечер, без съединител :lol: живо чудо, че не я затеглих за въпросната тръба.
Аватар
jungleraver

пилот на: 900NG Aero

Мнениеот NIK » 27 Фев 2017, 18:53

Aз поръчах гумени тампони да не се бъркат тези със помощитите след като собственика забрави да им каже за този чохъл те го махнаха и отдърпаха колата за тръбата.След този случай ги махнах всички щото не ми се плаща за чужди грешки щото някой неможе да мисли.
Цяла Бълагрия се напълни със Поп КРЪСТЬОВЦИ дяконе.
OT ДОБЪР ПРИЯТЕЛ СТАВА САМО ДОБЪР ПРЕДАТЕЛ
КРИЛА ИМАT ТИЯ ДЕТО СЪРЦЕТО ИМ ИСКА ДА ЛЕТИ - Николай Хайтов
NIK

Мнениеот freaktattoo » 03 Мар 2017, 18:05

DrakonSSon написа:Моята наскоро я дърпах, попаднах в една гадна глина ама си навих халката и всичко беше ОК, не знам защо повечето хора си правят такива експерименти :roll:

Ти си с 9-5 и при теб е различно, на 9-3 ОГ и 900НГ, там не се навива кука, а си има ухо, но трябва да се погледне кое е тръбата и кое за теглене, иначе се стига до тази тема.
Изображение+Изображение=Изображение
Аватар
freaktattoo

пилот на: SAAB 9000 Aero

Мнениеот DrakonSSon » 05 Мар 2017, 12:01

Не исках да коментирам без да съм сигурен, но и аз по спомен предполагах за ухото, но не вярвам да е толкова не различимо от тръбата на хидравликата
Аватар
DrakonSSon

Мнениеот freaktattoo » 13 Мар 2017, 11:58

Просто е по-навътре и първо виждаш тръбичката на хидравликата ако не разгледаш по-обстойно.
Изображение+Изображение=Изображение
Аватар
freaktattoo

пилот на: SAAB 9000 Aero

Предишна

Назад към Общ технически раздел