марки ауспуси

Въпроси и отговори, свързани с общо технически идеи и проблеми на всички модели. Избор на сервиз, подобряване на аудио системи и т.н.

Модератори: DrakonSSon, NIK, WhitePower, fory79

Re: марки ауспуси

Мнениеот zliqiliq » 22 Ное 2017, 20:43

Мисълта ми беше да сложа една джаджа на ток, която отваря клапа с дистанционно и струва стотина долара. Евентуално да се вземе изпускателна с изтърбушени катове, НО моята да си я пазя. Аз само купувам, не съм търговец. За ремап съм навит, но касетата ми намигва от време на време, и вярвам, че е редно първо нея да сменя. Яде ми гуми отзад, и се мъча да я стегна, като за мен, което иска манги. Чудя се кое по напред, ама и се дразня че уж турбо пък дръжки. :saabbord: :rock:
Аватар
zliqiliq

пилот на: 9-5

Мнениеот jungleraver » 23 Ное 2017, 21:12

За отзад съгласен, направи я, също както и касетата. Вкарването в час винаги е преди тунинга. Ако ще правиш нещо по изпускателната система в насока перформанс, най големия ефект идва ако си направиш друг даунпайп, дори и да си със стоковата генерация назад, премахването на кат-а също се усеща. За кът-аут клапата ще ти кажа първо намери някъде да чуеш как звучи, щото не е за хора със слаби сърца като отвори :rock: Аз на твое място след ремонтите бих ремапнал веднага, там е най-доброто съотношение коне-пари, и гарантирано няма да познаеш колата.
Аватар
jungleraver

пилот на: 900NG Aero

Мнениеот NIK » 27 Ное 2017, 18:36

Аз също съм за къстъм даунпаип и после стандартна генерация със крайно отворено гърне както съм в момента.Колата става уникална ако ще гониш много коне.Ако се замислиш как Hot Aero-to ползващо същата генерация като теб изкарва 260 коня със два катализатора за кво тие да влагаш €.
Цяла Бълагрия се напълни със Поп КРЪСТЬОВЦИ дяконе.
OT ДОБЪР ПРИЯТЕЛ СТАВА САМО ДОБЪР ПРЕДАТЕЛ
КРИЛА ИМАT ТИЯ ДЕТО СЪРЦЕТО ИМ ИСКА ДА ЛЕТИ - Николай Хайтов
NIK

Предишна

Назад към Общ технически раздел