Колко са хубави ГОРИВАТА в BG

Въпроси и отговори, свързани с общо технически идеи и проблеми на всички модели. Избор на сервиз, подобряване на аудио системи и т.н.

Модератори: DrakonSSon, NIK, WhitePower, fory79

Колко са хубави ГОРИВАТА в BG

Мнениеот NIK » 29 Яну 2014, 18:12

Малко снимки на прясно отвoрен резервоар на 9-3 СС
Изображение
Изображение
Изображение
тук цедката е вече измита и живеца на колата се възвърна
Изображение
Цяла Бълагрия се напълни със Поп КРЪСТЬОВЦИ дяконе.
OT ДОБЪР ПРИЯТЕЛ СТАВА САМО ДОБЪР ПРЕДАТЕЛ
КРИЛА ИМАT ТИЯ ДЕТО СЪРЦЕТО ИМ ИСКА ДА ЛЕТИ - Николай Хайтов
NIK

Re: Колко са хубави ГОРИВАТА в BG

Мнениеот Boby77 » 29 Яну 2014, 19:10

А бе това в тигана ще го готвиш ли ХА ХА ХА ХА ХА :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
А сега сериозно карал съм с горива зад граница (в Турция по-точно) и на бензин и на газ и на нафта сравнение не може и да става и като вървене и като икономия!
В България за съжаление плащаме за горива много под показателите оказани на горивозарядните колонки, но нали сме си свикнали че "Наведена глава сабя я не коси" и си траем ден да мине друг да дойде!
Хайде сполай от мене !
SAAB 9-5 Very Hot LPT hp 300+
Аватар
Boby77

пилот на: SAAB 9-5 2.0 Turbo Hot LPT

Мнениеот fory79 » 29 Яну 2014, 19:33

Преди години при кризата на горивата се сещам, че ладичката палеше на обратно :shock: когато се опиташ да я загасиш :lol:
:idea: ЯВНО ДНЕС ИМАМЕ ""НАПРЕДЪК"" ВСЕ ПАК!!! :lol: :lol:
Saab 900-2.3i Automatic + hirsh & 9-5 2000T Automatic by WhitePower
LZ 2 HZB Изображение Изображение
Аватар
fory79

Мнениеот Radich » 30 Яну 2014, 01:18

Няма как да обичаме българското,когато всеки гледа да те прецака на всяка крачка,особенно държавата която иска да печели от бедният народец и не извършва никакъв контрол върху качествата на горивата.Някой да е виждал да се извършва профилактика на резервоарите на бензиностанцийте?За 24 години демокрация аз не съм виждал такова нещо от рода"затворена за профилактика".Наскоро сменях бензинова помпа на една кола и бях изумен от гледката,целия резервоар отвътре покрит с котлен камък,а помпата все едно е работила в балона на бойлера :o .Та правете си сметката с какви горива караме!Българските алхимици отдавна са ни научили да се движим с горива с високо съдържание на вода и други продукти различни от истинските горива.
ИзображениеИзображение
Аватар
Radich

Мнениеот NIK » 30 Яну 2014, 06:38

Tова гориво е заредено от Ромпетрол гр.Габрово оплакване се получи и в Пловдив от тази фирма истината е ,че имат нов собственик който иска само да прибира $.
NIK

Мнениеот Пламен Дойчев » 30 Яну 2014, 13:27

NIK написа:Tова гориво е заредено от Ромпетрол гр.Габрово оплакване се получи и в Пловдив от тази фирма истината е ,че имат нов собственик който иска само да прибира $.

О.К. всички ние знаем, че горивата не отговарят на стандартите. :x А може ли да дадете препоръка кои бензиностанции се стремят да развалят горивата по-малко.
Пламен Дойчев

Мнениеот fory79 » 30 Яну 2014, 17:52

Пламен Дойчев написа:О.К. всички ние знаем, че горивата не отговарят на стандартите. :x А може ли да дадете препоръка кои бензиностанции се стремят да развалят горивата по-малко.

ДОБЪР ВЪПРОС!
:arrow: Пламене като нас който са на газ, сме най - зле там контрол няма никакъв!!!
Saab 900-2.3i Automatic + hirsh & 9-5 2000T Automatic by WhitePower
LZ 2 HZB Изображение Изображение
Аватар
fory79

Мнениеот NIK » 30 Яну 2014, 18:02

fory79 написа:
Пламен Дойчев написа:О.К. всички ние знаем, че горивата не отговарят на стандартите. :x А може ли да дадете препоръка кои бензиностанции се стремят да развалят горивата по-малко.

ДОБЪР ВЪПРОС!
:arrow: Пламене като нас който са на газ, сме най - зле там контрол няма никакъв!!!

Колкото и странно да ви изглежда аз зареждам само от една бензиностанция ако ще пътувам надалече си смятам общия преход и си зареждам колата за да не се налага да спирам и да зареждам без да знам колко е надежна не минавам всеки ден от там за да съм сигурен колко е наред горивото.
NIK

Мнениеот Пламен Дойчев » 31 Яну 2014, 11:04

NIK написа:Колкото и странно да ви изглежда аз зареждам само от една бензиностанция ако ще пътувам надалече си смятам общия преход и си зареждам колата за да не се налага да спирам и да зареждам без да знам колко е надежна не минавам всеки ден от там за да съм сигурен колко е наред горивото.

Добре де Ники, ти така постъпваш хубаво. Ами на други които се налага да "препускат' из Родината и ако един преход е от порядъка на 1000 км им се налага да зареждат гориво. Лично аз гледам да зареждам бензин на ОМВ или Лукойл, а за газ- ЕКО и поради лимитирана серия бензиностанции и ограничния пробег км тогава прибягвам до Лукойл.
Пламен Дойчев

Мнениеот NIK » 31 Яну 2014, 11:37

Нямаш избор само се молиш да не гризнеш дръвчето като този клиент ,че пътната помощ е скъпа.
NIK

Следваща

Назад към Общ технически раздел