Търсене на аеро

Saab 9-5

Модератори: DrakonSSon, NIK, WhitePower, fory79

Re: Търсене на аеро

Мнениеот DrakonSSon » 18 Авг 2017, 22:56

Емо този пост по-горе не ти прави грам чест...уважавам всеки в този форум(и не само)
Но тези "малки" грубости няма как да ги пренебрегна...
А за тази ти реплика
emo75 написа:Фрики, чак сега видях, че си писал в темата за бившата ми кола. Не съм влизал във форума от близо месец - от една страна почивка и пътувания, от друга - вече марката сааб не е актуална за мен.

Това изобщо не ме учудва, правилно съм те преценил явно(не казвам че си лош човек), но ти си като един мой много добър приятел, когато кара Рено беше фен на френската сливка, после взе Опел и стана фен на светкавицата, сега кара Волво и е фен на шведите ама скоро може да го смени с БМВ и от няколко дни е фен на швафите... не е лош човек ама не е истински фен...
Яската е друга бира луд фен на Опел, който е прехвърлил страстта си към Сааб, но не е забравил Опел живот и здраве ако си вземе Тесла(ако желае, давам я само за пример) пак ще е фен на Сааб и Опел и то истински...
Поне така го предполагам, така съм го преценил :rock:
Това е от мен.....
Сааб за мен не е само една кола, тя ми помогна да се запозная с приятел, тя ме накара да заобичам автомобилите и свободата която те ни дават!
Не е важно дали караш Сааб, важно е той да е в сърцето ти и да вярваш в неговата философия... :)
Аватар
DrakonSSon

пилот на: 9-5 SE MY 1998 2.0t 150 к.с.+

Предишна

Назад към Saab 9-5