Проблем с CD плеъра на 9-5/заседнал диск

Saab 9-5

Модератори: DrakonSSon, NIK, WhitePower, fory79

Проблем с CD плеъра на 9-5/заседнал диск

Мнениеот DrakonSSon » 14 Юли 2017, 22:44

Преди два дни карам си аз и минах през една малко хлътнала шахта, диска прескочи посвири още 5-10мин, а след малко направо спря
Изписа error AO(или беше ОА) и до там, нито вади диска нито свири, след като изгасих колата опитах се да извадя диска с едни пинсети, нищо не стана(не съм и напъвал) запалих колата и тя изписа че няма диск, отново не вади диска...
Според мен трябва да се разглобява, но преди да почна да правя нещо исках да се допитам до вас, да няма после :bang:
Сааб за мен не е само една кола, тя ми помогна да се запозная с приятел, тя ме накара да заобичам автомобилите и свободата която те ни дават!
Не е важно дали караш Сааб, важно е той да е в сърцето ти и да вярваш в неговата философия... :)
Аватар
DrakonSSon

пилот на: 9-5 SE MY 1998 2.0t 150 к.с.+

Re: Проблем с CD плеъра на 9-5/заседнал диск

Мнениеот fory79 » 31 Юли 2017, 22:10

Ще го извадиш след разглобяване на касетофона. Или краен изключвател по механиката не реагира или оптиката не чете, но без да се свали всичко е в зоната на здрача и само си чешем езиците!
Ако видиш зор, звънни за да кажеш с какво мога да помогна.
Saab 900-2.3i Automatic + hirsh & 9-5 2000T Automatic by WhitePower
LZ 2 HZB Изображение Изображение
Аватар
fory79

Re: Проблем с CD плеъра на 9-5/заседнал диск

Мнениеот DrakonSSon » 07 Авг 2017, 08:55

Нямам никакво време за това упражнение в момента и затова нищо не съм писал.
Предполагам, че ще се справя, но ако видя зор ще звънкам благодаря Фори
Сааб за мен не е само една кола, тя ми помогна да се запозная с приятел, тя ме накара да заобичам автомобилите и свободата която те ни дават!
Не е важно дали караш Сааб, важно е той да е в сърцето ти и да вярваш в неговата философия... :)
Аватар
DrakonSSon

пилот на: 9-5 SE MY 1998 2.0t 150 к.с.+

Назад към Saab 9-5