Малко промени по форума

Мнения и препоръки към Сааб Форум България

Re: Малко промени по форума

Мнениеот NIK » 04 Сеп 2017, 16:27

Пробвай с тази проверена е на комп,таблет и телфон всичко се вижда.
Изображение
Цяла Бълагрия се напълни със Поп КРЪСТЬОВЦИ дяконе.
OT ДОБЪР ПРИЯТЕЛ СТАВА САМО ДОБЪР ПРЕДАТЕЛ
КРИЛА ИМАT ТИЯ ДЕТО СЪРЦЕТО ИМ ИСКА ДА ЛЕТИ - Николай Хайтов
NIK

Мнениеот NIK » 10 Сеп 2017, 19:11

Днес намерих време малко да възстановя снимки ,който съм качвал.За целта започнах с моята тема всичко си спомням и ми е по лесно.Стигнах до 4 та страница отзад напред тъпаците от букета след няколко изтеглени снимки ме отрязват.Имат лимит на такива със много байтове като снимки аз имам 1,6к в снимки.Ще ми отнеме много време до оправя всичко.
NIK

Мнениеот NIK » 12 Сеп 2017, 18:04

Приключих без 1ва страница по темата сега възстановявам темата на Knzone после е темата на Demayo и самодейци.
NIK

Мнениеот NIK » 20 Сеп 2017, 18:13

Бях описал последователноста на възстановяване на снимките обаче се оказа ,че имаше много желаещи да възстановя тема самодейци тя е със предимство.
NIK

Мнениеот Machinae » 20 Окт 2017, 18:11

Аз продължавам да имам този проблем:

Forbidden

You don't have permission to access /posting.php on this server.

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

3 линка съм снимки може.
4+ линка водят до горното съобщение.

Без значение от кой сайт са линковете.
2002 9°5 Vector, 2.3t B235E, Griffin Circle
Аватар
Machinae

пилот на: Джуган, съветски джуган

Мнениеот NIK » 22 Окт 2017, 15:27

Какъв е размера на снимката.
NIK

Мнениеот Machinae » 22 Окт 2017, 21:09

1024x768
800x600
640x480
Последна промяна Machinae на 22 Окт 2017, 21:17, променена общо 2 пъти
2002 9°5 Vector, 2.3t B235E, Griffin Circle
Аватар
Machinae

пилот на: Джуган, съветски джуган

Мнениеот DrakonSSon » 22 Окт 2017, 21:13

Доста голям може би затова така се е получило :?
Сааб за мен не е само една кола, тя ми помогна да се запозная с приятел, тя ме накара да заобичам автомобилите и свободата която те ни дават!
Не е важно дали караш Сааб, важно е той да е в сърцето ти и да вярваш в неговата философия... :)
Аватар
DrakonSSon

пилот на: 9-5 SE MY 1998 2.0t 150 к.с.+

Мнениеот yasmania » 23 Окт 2017, 12:03

и от кога 1024х768 се определя като "доста голям" размер? Дори google повишиха размера в резолюция за безкрайното им хранилище, до пъти по- голям ... което значи, че техния "безкраен" размер се налага като еталон при споделяне на снимки с линкове и img тагове, по всевъзможни форуми, социални мрежи или друг вид онлайн представяне на изображенията.

Казвам отново, никой потребител не би се чуствал длъжен да си подготвя в големина и резолюция всички изображения с които иска да се представи в този или друг форуми.
Това, че дадена функция форума няма или не сработва независимо дали има проблем, няма компетентност или не е настроена, също не е вина на потребителя ... който в масовия случай ще направи не-повече от едно повторение на неуспешен опит, след което прецакан от неуспеха и загубата на време, губи интерес.
Ето, дори когато Пламен със SAABASTRA- та си пусна тема, след 2- 3 години само писмена форма на ползване на форума, като му отвори човек темата ще си каже, че някой некадърник е снимал понеже на повечето от снимките се вижда само нелогична частица от самата нея. И ако не включи да намали с Ctrl и + браузера, за да види реалната пропорция на снимката, намаляйки размера на платформата, ето как е загубил възможността да види още едно интересно нещо в този форум. В повечето случаи - безвъзвратно.

Знам, сега отново Ники ще каже - "при мен няма проблем - значи проблем няма" (образно разбира се), или Петьо може да ни прати всички да си намаляме снимките до 640х480,
но все пак вярвам че по този начин повече можете да загубите, отколкото да спечелите (визирам връзката между администратори и актуални и бъдещи потребители).

Аз може да съм дебелокож и да се съобразявам, да повтарям действията си многократно с различни параметри или да зарежа нещо за да го направя след няколко дни, но наблюденията ми са че масово хората не са така. С новия подем на всякакви платформи и социални мрежи, които търсят предаване на информация включително сними/видео да става с едно движение, без замисляне, без загуба на време и без обстоятелствени въпроси, TO един полезен за фенове или собствениците на СААБ форум не е редно да неглижира подобни "аларми" , които се подават най- добронамерено в различен контекст от мен, а виждам и от Ники (Mashinae) :saabbord:
Аватар
yasmania

Мнениеот NIK » 23 Окт 2017, 17:49

Форума е свободен така,че който иска качва.Аз виждам всички снимки без да се налага намалянето използвам стар браузър на виндоус.Щом толкова ви мързи да намаляте снимки така да е всяка снимка качена от мен е 1 МБ и качва без проблем 16 бройки мен не ме мързи.Ама как ще кажеш на бай Ганя ,че трябва да излезне от комфортната си зона и да направи нещо което не му харесва ще вземе да се преработи.Като сте толкова разбирачи двамата що не вземете да кажете къде е проблема,че да го решим да спрете да се оплаквате най накрая.
NIK

ПредишнаСледваща

Назад към За Сааб Форум България